Eco Tabs

Samooczyszczanie się wody w oczku wodnym lub w stawie. Polecane preparaty do oczka wodnego i stawu kąpielowego. Skuteczne metody walki z glonami nitkowatymi. Jak pozbyć się mułu z oczka wodnego lub ze stawu kąpielowego, jak poprawić jakość wody w naszym oczku wodnym?

Preparaty Eco Tabs. Proszek i tabletki Eco TabsCzęsto w naszym małym przydomowym oczku wodnym lub nawet dużym stawie kąpielowym możemy zauważyć, że na dnie naszego oczka wodnego, będącego często naszym oczkiem w głowie, zbiera się osad, a z biegiem czasu przeradza się w coœ przypominajšcego muł. Eco Tabs jest preparatem który doskonale radzi sobie nie tylko z osadem w naszym oczku wodnym, ale również uzdatnia wodę i zapobiega powstawaniu glonów. Proszek Eco Tabs "uzdrawia" wodę, powodujšc że wszystko co ma się w wodzie rozwijać rozwija się prawidłowo, a dzięki temu nasz zbiornik wodny i jego cały ekosystem działają poprawnie. To bardzo ważne dla całego środowiska naturalnego. Produkt ten występuje również w postaci tabletek, które działają prawie dokładnie tak samo jak proszek. Tabletki Eco Tabs działają jednak bardziej punktowo, zwłaszcza na początku po ich wrzuceniu do wody. Po jakimś czasie, kiedy się rozpuszczą jej składniki zostaną rozniesione po całym akwenie, można je zatem stosować naprzemiennie z proszkiem. Opis działania: preparaty Eco Tabs transportują wyspecjalizowane, korzystnie działające na jakość wody bakterie równomiernie do wszystkich miejsc w stawie, oczku wodnym czy w jeziorze. Eco Tabs zmniejsza ilość glonów w wodzie, zwalcza glony nitkowate, bardzo skutecznie poprawia parametry i klarowność wody w oczku wodnym i stawie. Tworzy idealne warunki tlenowe do szybkiego rozmnarzania się zaszczepionych bakterii, wykorzystując połączenie szybko działającego czynnika natleniajšcego (nadwęglan sodu) oraz dłużej działającego czynnika (nadtlenku wapnia). Jest to opatentowana technologia na system dostarczania tlenu, tworzący bąbelki ponad 10 razy mniejsze niż te które powstają w aeratorze lub w napowietrzaczu. Pozytywne recenzje i opinie na temat preparatów Eco Tabs mówią same za siebie. Polecamy ten produkt.

Korzyści z zastosowania naturalnych preparatów Eco Tabs:

 • bardzo szybko tworzy zbilansowanš mikrobiologię w stawach, jeziorach i oczkach - zalecany przy każdym rozruchu stawu i filtra
 • zapewnia szybkie i skuteczne rozłożenie szkodliwych substancji w wodzie (w tym substancji oleistych i ropopochodnych)
 • radykalnie zmniejsza ilość glonów w zbiorniku wodnym, zwalcza glony nitkowate
 • zmniejsza poziom osadów dennych w stawie
 • radykalnie zmniejsza ilość mułu w oczku wodnym lub w stawie
 • pomaga stabilizować poziom pH wody w oczku lub w stawie
 • długotrwale zmniejsza eutrofizację
 • eliminuje nieprzyjemne zapachy wody
 • znacząco redukuje toksyczności wody, poziom siarczków i siarkowodoru
 • redukuje amoniak, azotany i fosforany - głowną przyczynę wzrostu glonów nitkowatych
 • poprawia przejrzystość i klarowność wody


 • ECO TABS to naturalne, biologiczne środki do pielęgnacji wody w oczku wodnym i stawie, bardzo wydajne, bezpieczne i tanie. Polecamy.